Головна

Транспортні послуги

 • Короткострокове замовлення автобуса (на кілька годин);
 • Довгострокова оренда автобуса (на кілька днів);
 • Регулярні автобусні перевезення персоналу в офіс або доставка дітей до школи;
 • Перевезення автобусами на весіллі;
 • Зустріч людей на вокзалі;
 • Перевезення великих пасажирських груп;
 • Трансфер в аеропорт;

Замовте автобус ЗАРАЗ!

«СВ-ТУРС» є однією з провідних компаній в сфері представлення якісних і доступних транспортних послуг, основними з яких є:

buss

 • Організація міжнародних і міжміських пасажирських перевезень;
  •   Надання в оренду автобусів і мікроавтобусів з водієм;
  •   Обслуговування групових екскурсій і круїзних ліній;
  •   Зустрічі делегацій, обслуговування корпоративних заходів;
  • І багато іншого.

Ми більше ніж просто перевізник

ТРАНСПОРТ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

Туристичні перевезення

Залишити позаду всі повсякденні клопоти, налаштуватися на сприйняття нових вражень, затишно розташуватися в комфортабельному автобусному кріслі і відправитися в шлях - в нове місто, нову країну.

Міські перевезення

Оренда автобуса в місті була і буде актуальною послугою. Кожній людині, яка живе у великому місті, періодично необхідно перевезти велику кількість людей.

Наші водії

Ми ретельно формуємо штат компанії, запрошуємо на роботу досвідчених водіїв, менеджерів, автослюсарів, диспетчерів та інших працівників.

Корпоративні перевезення

Для успішного бізнесу і стабільної роботи вашої компанії необхідно подбати про те, щоб співробітники завжди вчасно потрапляли на роботу або на важливу зустріч, особливо в великих містах.

Транспортні послуги здійснюються на високому рівні, завдяки наявності надійних, комфортабельних і сучасних автобусів, які готові вийти в рейс вже сьогодні. А також високих професійних навичок співробітників підприємства, які допоможуть організувати будь-які пасажирські перевезення відповідно до Ваших побажань. Ми пропонуємо оренду автобуса і мікроавтобуса на максимально вигідних для Вас условіях.Однім з провідних напрямків нашої діяльності є обслуговування групових екскурсій і круїзних ліній. Ми беремо участь в організації турів будь-якої складності, де необхідно побудувати безпомилкову схему маршруту та завжди справляємося з поставленими завданнями в термін! У наших силах організувати тур по Україні, Росії, країнах СНД і Європи. Наші клієнти завжди задоволені нашим сервісом тому, що для них діють унікальні системи знижок та пропонуються цікаві предложенія.Обратівшісь до нас, ви зробите правильний вибір! Тепер, щоб скористатися нашими послугами, досить одного кліка миші! Ви просто заповніть невелику форму, розташовану у нас на сайті і ми обов'язково зателефонуємо Вам і обговоримо всі подробиці.
neoplan-06Гарантія якості та індивідуальний підхід до кожного клієнта - наше основне завдання. Важливим пріоритетом у своїй діяльності, ми вважаємо максимальну орієнтацію на Клієнтів і побудова ділових відносин, які передбачають взаємовигідну довгострокову співпрацю. Скориставшись нашими послугами, ви зможете по достоїнству оцінити рівень пропонованого сервіса.За більш детальною інформацією звертайтесь до нас в офіс за адресою:

Наші переваги

Кондиціонер

Зручні крісла

TV

Мікрофон

WI-FI

Обігрів салону

Top
Заказать обратный звонок

Заполните поля и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

X
Заказать звонок