Оренда автобуса для екскурсій

Оренда автобуса для екскурсій

bus3

«СВ-ТУРС» надає автобуси в оренду для проведення екскурсій. Ви можете замовити автобус на екскурсію в будь-який час дня і ночі. Ми організуємо для вас прогулянку по Одесі або поїдемо по будь-якому вашому маршруту. При розробці екскурсії ми врахуємо всі ваші індивідуальні побажання, заплануємо необхідні зупинки і місця для відвідувань. Саме індивідуальний підхід і є головна перевага оренди автобуса в порівнянні із замовленням екскурсій у туристичних компаній.

Тому замовивши автобус в Одесі в нашій компанії, ви зможете здійснити поїздку з будь-якими бажаними зупинками. Вони можуть бути тривалими за часом, наприклад, відвідування торгового центру або обід в ресторані.

Поїздки на природу, корпоративні свята в приміських пансіонатах, подорожі за місто, туристичні маршрути та багато іншого - все це ми готові надати до Ваших послуг при оренді автобуса. Наша компанія має в своєму парку широкий вибір комфортабельних автобусів і мікроавтобусів на замовлення, як туристичного класу, так і класу люкс.

Top
Заказать обратный звонок

Заполните поля и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

X
Заказать звонок