Трансфер в аеропорт

Трансфер в аеропорт

Наша компанія пропонує послуги трансферу в аеропорти Одеси і Києва на легкових автомобілях, мікроавтобусах і автобусах. Наші переваги - це ідеальне технічний стан і бездоганний зовнішній вигляд автомобіля, професіоналізм і доброзичливість водіїв, оптимальні ціни на послуги трансферу в аеропорт.

Вам потрібно зустріти або проводити родичів, друзів або партнерів по бізнесу і Ви не можете

скористатися для цього своїм власним автомобілем? Замовте у нас трансфер в аеропорт! Наш водій зустріне Вас в будь-якій точці Києва, допоможе з багажем і доставить в аеропорт точно в строк.

Якщо необхідно зустріти або проводити більше 4 чоловік - то ідеальне рішення замовлення трансферу в аеропорт на мікроавтобусі.

Вам не потрібно буде замовляти кілька таксі в аеропорт, хвилюватися, що хтось може запізнитися на рейс і витрачати гроші на оплату кількох автомобілів. Для трансферу в аеропорт ми пропонуємо мікроавтобуси місткістю від 5 до 21 пасажирів.

А що робити якщо перед Вами стоїть завдання складніше? Наприклад, проводити чи зустріти в аеропорту цілу футбольну команду (або навіть не одну)? У нас є просте рішення - трансфер в аеропорт на одному з наших комфортабельних автобусів місткістю до 30 або 50 пасажирів.

Для замовлення трансферу в аеропорт Вам достатньо вибрати підходящий автомобіль з нашого автопарку і заповнити форму на сайті.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни і уточнить всі деталі Вашого замовлення. Також Ви можете замовити трансфер в аеропорт по телефону в Києві.

Top
Заказать обратный звонок

Заполните поля и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

X
Заказать звонок