Транспорт

Автобуси

Шукаєте комфортабельний і надійний автобус для недорогий оренди з погодинною оплатою? Хочете отримати кращу ціну? Потрібен прокат автобуса з водієм? Щоб уникнути додаткових клопотів при організації заходу, просто зв'яжіться з нами. Ми надаємо сервіс європейського рівня по оренді транспорту в отличном состоянии! Ми готові зробити найвигіднішу пропозицію і забезпечити сервіс на високому рівні.

 

 

Мікроавтобуси

Оренда пасажирських мікроавтобусів з водієм - послуга, затребувана в Одесі в будь-який час, незалежно від сезону. Трансфер, екскурсія, весілля, службові розвезення - причин тому безліч. Якими б вони не були, фахівці компанії «SV-Tours» завжди порекомендують підходящий варіант за доступною ціною. Ми маємо в своєму розпорядженні автопарк машин середнього і представницького класу у відмінному технічному стані. Замовити мікроавтобус ви можете в будь-який зручний для вас час.

 

 

Легкові автомобілі

У нашій компанії ви маєте чудову можливість взяти в оренду легковий автомобіль з водієм на зручне для вас час. Послуга популярна при проведенні весільних церемоній, ювілеїв, днів народження, гучних презентацій або великих корпоративних заходів. Ну і звичайно, якщо машина тимчасово перебуває в ремонті або Вам потрібен автомобіль для вирішення будь-яких завдань, то і тут на допомогу прийдемо ми.

 

 

Мінівени

Це оптимальний варіант для здійснення групових поїздок. Все мінівени технічно і естетично бездоганні, регулярно проходять всі види профілактики. Мінівени надаються у тимчасове користування з професійними водіями, які добре знають місто і його окрестності.Ви можете орендувати мінівен для транспортного забезпечення корпоративних або сімейних заходів, урочистих подій, зустрічі ділових партнерів, здійснення туристичних і екскурсійних поїздок, службової розвозки або вирішення інших завдань.

 

Top
Заказать обратный звонок

Заполните поля и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

X
Заказать звонок